Kontakt och öppettider

036-39 60 60

E-post
info@smaskin.se

E-post - beställningar
order@smaskin.se

Fax 036-14 52 34
Orgnr. 556676-5433

Post- och besökadress

Schuchardt Maskin AB
Thulevägen 2
561 32 HUSKVARNA

Våra öppettider är:

Vardagar 08.00-16.45
Lunchstängt 12.15-13.00

Kontaktformulär





Tveka inte att kontakta oss så hjälper vi dig med dina frågor. Våra tekniker har lång och bred erfarenhet, och hjälper dig gärna. Under vardagar får du svar på e-post inom 24 h.

Avvikande öppettider

Under följande dagar har vi öppet 08.00-13.00:
Trettondagsafton
Skärtorsdag
Dag före Kristi himmelfärdsdag
Dag före midsommarafton
Dag före nyårsafton
Dag före julafton

Dessa dagar skickar vi ordrar mottagna före kl. 11.00

Semesterstängt 2018 enligt följande:

v. 30 - Hela veckan

Utöver detta är vi på plats hela sommaren!

Personlig kontakt

Malin Fröjd

Försäljning och orderhantering

036-39 60 63
malin@smaskin.se

Helena Rydh

Ekonomi

036-39 60 62
helena@smaskin.se

Magnus Görsberg

Försäljning och orderhantering

036-39 60 67
magnus@smaskin.se

Anna Rydh

Ekonomi

036-39 60 68

anna@smaskin.se

Mattias Johansson

Produktansvarig och teknisk rådgivare

036-39 60 61
mattias@smaskin.se

Pontus Mattlin

Inköp

036-39 60 66
pontus@smaskin.se

Madeleine Johansson

Lager och inleveranser

madde@smaskin.se

Göran Andersson

Utleveranser och teknisk rådgivare

036-39 60 64
goran@smaskin.se

Emma Hedbjörk

Marknadsföring

036-39 60 69

emma@smaskin.se

Anders Snäckerström

VD

036-39 60 65
anders@smaskin.se

Anton Johansson

Försäljning och orderhantering

036-39 60 52
anton@smaskin.se