Tillagd i varukorgen
Fortsätt handla
Gå till kassan

Kontakt och öppettider

Kontakt

Tveka inte att kontakta oss så hjälper vi dig med dina frågor. Våra tekniker har lång och bred erfarenhet, och hjälper dig gärna. Under vardagar får du svar på e-post inom 24 h.

Tel.: 036-39 60 60
E-post: info@smaskin.se
E-post - beställningar: order@smaskin.se
Fax: 036-14 52 34
Orgnr.: 556676-5433

Post- och besökadress:
Schuchardt Maskin AB
Thulevägen 2
561 32 HUSKVARNA

Öppettider:

Vardagar 08.00-16.45
Lunchstängt 12.15-13.00

Avvikande öppettider
Vi har stängt röda dagar, nyårsafton och julafton.
Under följande dagar har vi öppet 08.00-13.00:

Skärtorsdag
Dag före Kristi himmelfärdsdag
Dag före midsommarafton
Dag före julafton
Dag före nyårsafton

Dessa dagar skickar vi ordrar mottagna före kl. 11.00 redan samma dag.

Personlig kontakt

Henrik Törnfeldt

Verktygsmakare och ordermottagare

036-39 60 53
henrik@smaskin.se

Helena Rydh

Administration

036-39 60 62
helena@smaskin.se

Magnus Görsberg

Verktygsmakare och ordermottagare

036-39 60 67
magnus@smaskin.se

Anna Rydh

Ekonomi

036-39 60 68

anna@smaskin.se

Mattias Johansson

Produktansvarig och verktygsmakare

036-39 60 61
mattias@smaskin.se

Lena Lindskog

Inköp

036-39 60 66
lena@smaskin.se

Albin Dyrbye

Ordermottagare

036-39 60 54
albin@smaskin.se

Göran Andersson

Utleveranser och verktygsmakare

036-39 60 64
goran@smaskin.se


Anton Johansson

Ordermottagare

036-39 60 52
anton@smaskin.se

Susanna Hillgren

Inleveranser

036-39 60 63
susanna@smaskin.se


Emma Hedbjörk

Marknadsföring

036-39 60 69
emma@smaskin.se


Anders Snäckerström

VD

036-39 60 65
anders@smaskin.se